Reference
Zdravím paní Slováčková veliké díky Vám celý týden mě nebolely bedra úplná pecka Vaše "tejpy" teď už zase lehce pobolívají ale to vůbec nevadí děkuji hezkou neděli a těším se příště :-*
Dobrý den, moc děkuji. Videa jsou úžasné. Moc se těším na další terapii. Už jsem rezervovala.
Jsem s Vámi spokojená, nasloucháte mi, snažíte se mi pomoci, aby mi to vyhovovalo a já se při cvičení cítila dobře :-).
Páji, moc děkuji za zaslání a také za dnešní cvičení, bylo to super!
Děkuii moc za zaslání:-) Je to skvěle, všechno si člověk vážně nezapamatuje a tohle je bezvadné.
Paji úplně paráda :-) To je tak super vstanout od dětí a postavit se normálně... to jsem už dlouho nezažila.
To mě těší, že to tak máš. Mě cvičení s tebou bavilo, mělo to hlavu patu a odborný dohled.
Bolest lopatek povolila a zápěstí už bolí o mnohem méně - a to díky Vám! Jste prostě skvělá :-)
Děkuji a ráda bych vás navštívila, mám na vás velice kladné reference.
Dobrý den paní Slováčkova děkuji za to že Vás mám bedra bolí o dost miň i ranní cvičení bylo miň bolestné záda jsou celkově uvolněná je mi lépe a já vím že cvičení pošlete jste hodná děkuji :-*
Děkuji za vaši práci, hned jsem si odpoledne zaběhl nejrychlejších 5 km za 19:23 a běželo se o dost lépe, určitě budu rád, když na to v budoucnu navážeme.
Zatejpování bylo super, divný pocit zmizel rychle a kromě nějaké únavové bolesti - např. po procházce s kočárkem - to bylo v pohodě. Jak moc mi to pomáhalo jsem zjistil ráno potom, co jsem tapy sundal, svaly se musely začít snažit samy. :) Ale díky cvičení mě noha nijak extra netrápí.
Dnešní noc už byla mnohem, mnohem lepší - ještě stále jsem se budil, ale intenzitu bolesti bych tipoval tak na polovinu ? Věřím, že to podobně bude pokračovat i nadále... Jsem Vám VELMI VDĚČNÝ a MOC DĚKUJU !!!
Dobrý den, moc děkuji, zadá jsou po zatejpování mnohem lepší, u cviků bolest přetrvává, ale i to se lepší.
Pan dr. mne pochválil, při vyšetření to bylo výrazně lepší, i děloha je prý lepší, je pravda, že občas bolesti jsou, ale snažím se být co nejméně od léků od bolesti, prodýchávám to, i v práci, občas se zadaří, že to zvládnu...
Krásné dobré odpoledne paní Slováčková, musím říct, že kyčli i kolenu se ulevilo.
Večer jsem se cítila opravdu velmi příjemně, vláčně. Právě jsem si zarezervovala další termín. To zatejpování mi viditelně pomáhají. Děkuji.
Hezký den, cítím se jako kdyby mě někdo celou noc kopal do zad, ale celkově určitě hodnotím pozitivně, bedra jsou mnohem mnohem lepší. Na videika kouknu a od zítra začnu protahovat. Děkuji moc a krásný den.
Chtěla jsem dát vědět, že krční páteř je od poslední návštěvy lepší. Sama cítím větší rozsah pohybu hlavně při úklonu a i čelist povoluje. Pořád se mi ale ozývají spodní záda, i když je to celkově mnohem lepší než dřív.
Dobrý den, jak jsem dostala za úkol, tak píši odezvu po týdnu- co se týká oblasti lopatek tam pociťují ohromné zlepšení, bedra jsou take malinko lepsi. V práci jsem vyměnila pantofle za sandálky a snažím se pravidelně každý den provádět cviky, které jste mi poslala. Moc děkuji a přeji krásné dny.
